MOTTO DZISIEJSZEGO DNIA

"Kto idzie w góry - musi podjąć wysiłek. Z wysiłku rodzi się siła. Z poczucia siły rodzi się przyjemność."

ODTWARZACZ FILMÓW

Plik wideo:

Team building

Dla FIRM

Do realizacji programu Team buildingu przyjęliśmy regułę:
Całość - to dla dobra sprawy, scalenie pojedynczych cząstek w jedność, przy zachowaniu budującej, choć niezależnej osobowości każdego członka zespołu.

 

Team building, to w zależności od umiejętnego doboru konkretnych ćwiczeń i gier, jeden z najlepszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie zgranego zespołu, budowanie przyjaznej atmosfery w drużynie, docenienie roli lidera, wspólne planowanie i podział zadań, uznanie kompetencji i odpowiedzialności, wzajemna pomoc i budowanie jedności.

Zapewniamy budowanie zespołu w malowniczej jurajskiej scenerii - przyjemnie, bezpieczne i niezwykle efektywnie!

Naszą płaszczyzną działań może być kuluar skalnych ścian, jaskinie, las, woda. Zajęcia mogą być realizowane w dzień i porą nocną.

 

Kiedy przychodzi czas, by realnie pomyśleć o team building’u?

Gdy sam idziesz do pracy z niechęcią, albo widzisz ostatnio w firmie wspólpracowników przemęczonych, zestresowanych, pesymistycznie nastawionych, a do tego jeszcze słabo współpracujących, niedostatecznie zmotywowanych, nieefektywnych, w nic nie angażujących się.
To już czas, by coś lub wszystko zmienić.
Nie martw się!
Pomożemy Ci!
Zorganizujemy dla Waszego zespołu niebanalny wyjazd integracyjny, grę scenariuszową z elementami team building lub motywacyjne szkolenie z konstruktywną komunikacją, wyzwalającą kreatywność, pomysłowość i niekonwecjonalność.
Zbudujemy nowe postawy, polepszymy stare relacje, przygotujemy do zmian.

Stwarzamy sytuacje uświadamiające, że zespołem możemy osiągnąć wszystko, albo przynajmniej wiele.

Przekonacie się, że czas spędzony z nami, to nie tylko realizacja misji team building’u - to przede wszystkim doskonała zabawa, serdeczna atmosfera i niezwykłe chwile, które dostarczają uczestnikom wielu pozytywnych emocji, dobrych relacji i silnych wrażeń.