MOTTO DZISIEJSZEGO DNIA

"Kto idzie w góry - musi podjąć wysiłek. Z wysiłku rodzi się siła. Z poczucia siły rodzi się przyjemność."

ODTWARZACZ FILMÓW

Plik wideo:

Esculap

Survivalowo-ratowniczy -  obóz sztuki przetrwania i ratownictwa

UWAGA!  Od 2012 roku obozy survivalowe organizujemy wyłącznie w strukturach Stowarzyszenia Survivalu Górskiego ST: 

adres kontaktowy e-mail:   stowarzyszeniesurvivalu@gmail.com

 

Ten obóz to propozycja czternastu dni spędzonych w dużej bliskości z przyrodą i poznaniem umiejętności udzielania pierwszej pomocy na szlaku turystycznym i na bezdrożach.

Nie jedna rzecz zaskoczy nawet tych, którzy byli uczestnikami podobnych obozów. Ta przygoda pozostawi nie tylko niezapomniane przeżycia i wspomnienia, ale i trwały ślad w naszym charakterze, a zdobyte umiejętności i wartości z pewnością niejednokrotnie okażą się przydatne.

Obóz daje wzorce osobowe i uczy właściwej postawy i zachowań w trudnych sytuacjach. Na pewno nie jest to "obóz pod gruszą" - tu trzeba z siebie coś dać, to prawdziwa szkoła charakterów.

Termin obozu:

30 lipca (niedziela) - 12 sierpnia (sobota) 2017 roku (powyżej 13-17 lat)

Cena: 1980,-

Co na obozie będzie?

pierwsza pomoc, zajęcia reanimacji i resuscytacji, wspinaczka skalna, zjazdy na linach, poziome i pionowe jaskinie, przeprawy wodne, bytowanie na pustyni i w lesie (z pozyskiwaniem i uzdatnianiem wody, budowaniem schronienia),  mosty linowe, jumarowanie, windy desantowe, naziemne i wysokościowe tory przeszkód, manewry linowe, niecodzienne biwaki w lesie, w ścianie skalnej, w jaskini, na tratwie, jazda konna, ratownictwo górskie,i wodne i dorogowe, samoobrona, podstawy obsługi GPS i orientacja terenowa, geocoching,  ćwiczenia i gry z fabułą, samochody terenowe i czterokołowce, pierwsza pomoc w różnych sytuacjach - ABC ratownictwa, próby wytrwałości i zaradności, budowanie woli walki, poszerzenie własnego doświadczenia, umiejętności rotacyjnego kierowania zespołem koleżeńskim, jak również podporządkowania się i współdziałania w grupie, poznanie siebie i nowych przyjaciół, mnóstwo wrażeń, wspomnień i satysfakcji.

WAKACJE ZE STOWARZYSZENIEM SURVIVALU - na pewno będą ciekawe !

POLECAMY !